(transcrierea editorialului vorbit din emisiunea “Ce-i în Gușă, și-n căpușă!”, de la GOLD FM) Autor: Cozmin Gușă Subiectul 1: Nicușor și Simion au jucat leapșa, și-au pierdut amândoi. Cotroceniul mai poate juca o tură, AUR nu prea! În urma scenelor agitate din punct de vedere politic și a emoțiilor de toate felurile pe care le-am resimțit prin ecranul televizorului, … Continuă lectura “Ce trebuie să știm / Ca să nu … greșim”: Nicușor și Simion au jucat leapșa, și-au pierdut amândoi. Cotroceniul mai poate juca o tură, AUR nu prea! / “Partida soroșistă” își savurează o victorie, care e contra României, să sperăm că e temporară. Altfel e dezastru național!
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba